در صنعت تدوین و ویرایش فیلم شرکت های بسیاری نرم افزار تدوین را به صورت گسترده تولید می کنند. وب سایت ردپویش در این مقاله بهترین نرم افزار های ویرایش فیلم با توجه به نظر سنجی صورت گرفته از بازدید کنندگان گرامی را مورد بررسی قرار داده است و برند های برند درا ین زمینه را به شما معرفی می نماید.

معرفی ۴ نرم افزار برتر ویرایش فیلم

سایت ردپویش با توجه به نیازهای مردم در قسمت ویرایش ، بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم بررسی و در اختیار شما بینندگان گرامی قرارداده است. همچنین از نظر تاریخچه ، راحتی کاربران و خروجی مطلوب نرم افزار بررسی نموده است. در ادامه ما با ۴ نرم افزار برتر ویرایش آشنا می شویم.

افترافکت

 

Adobe After Effect

After Effect یک نرم افزار کاربردی برای ایجاد گرافیک متحرک و جلوه های ویژه و مورد استفاده در ویدئو، محتوای آنلاین ارائه شده است. این نرم افزار در هر دو سیستم عامل مک و ویندوز در دسترس است.چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید با After Effect انجام دهید. برنامه خلاقانه و فنی که شما می توانید با آن فیلم های ۲D را در یک فضای ۳D ایجاد کنید و سبک به آن بدهید. بسته به نیاز شما ، توانایی های برنامه متفاوت است. این برنامه بهترین برنامه برای اعمال جلوه ها پس از ویرایش فیلم است. ما دراین سایت پروژه های آماده افترافکت را برای دانلود در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم.

Lightworks

Lightworks

در طول بیش از ۲۵ سال ، ویرایشگر Lightworks در خط مقدم ویرایش فیلم بوده است ، که در بسیاری از بهترین فیلمهای تاریخ سینما مورد استفاده قرار گرفته است. از جمله فیلم هایی مانند گرگ وال استریت ، محرمانه ، داستان خیالی ، گرما ، راه به فاسد ، هوگو ، پادشاه گفتار و بسیاری دیگر. این که آیا شما نیاز دارید که ویدیو را برای رسانه های اجتماعی، یوتیوب و یا برای یک پروژه فیلم ۴K ایجاد کنید ، Lightworks همه این امکان را به شما می دهد.

پریمیر

Adobe Premiere

Adobe Premiere  یک برنامه ویرایش ویدئو مبتنی بر زمان است که توسط شرکت Adobe Systems تهیه شده است و به عنوان بخشی از برنامه Adobe Creative Cloud منتشر شده است. این برنامه در سال ۱۹۹۱ میلادی توسط شرکت ادوبی ساخته شد و در سال ۲۰۰۳ میلادی این شرکت ، Adobe Premiere Pro را جانشین Adobe Premiere اعلام کرد . این برنامه به سمت ویرایش حرفه ای ویدئو هدایت می شود ، در حالی که برادرش Adobe Premiere Elements به بازار مصرف کنندگان اهمیت می دهد.

cut pro

 final cut pro

Final Cut Pro مجموعه ای از برنامه های نرم افزاری ویرایش ویدیویی غیر خطی است که ابتدا توسط Macromedia Inc. و بعدا توسط شرکت اپل توسعه یافته است. آخرین نسخه Final Cut Pro X 10.4.6 بر روی رایانه های مک مبتنی بر Intel ساخته شدهاست. این نرم افزار به کاربران امکان می دهد تا ویدیو را روی هارد (داخلی یا خارجی) وارد کنند و آن را انتقال دهند جایی که می توان آنها را ویرایش، پردازش و خروجی را به طیف وسیعی از فرمت ها تبدیل کرد. همچنین نسخه Final Cut Pro X به طور کامل توسط شرکت اپل بازنویسی شده و در سال ۲۰۱۱ معرفی شد.

شما همچنین می توانید با مراجعه به صفحه مقالات از مطالب بیشتر بهره مند شوید.